Концерн Електрон
Про компанію
 
Підприємства концерну
Продукція
Контакти
Публікації
 

ПІДПРИЄМСТВА КОНЦЕРНУ

Телевізійний завод "Електрон"Телевізійний завод "Електрон" -підприємство, яке продовжує традиції „Електронів” як загальновизнаної народної марки. Сьогодні підприємство виготовляє повний модельний ряд телевізорів з розмірами екрану від 37 до 72 см, а також рідкокристалічні (LCD) телевізори розміром від 51 до 81 см. В 2006 році на загальнодержавному рівні підприємство удостоєно звання "Кращий роботодавець року", стало переможцем національного бізнесрейтингу лідерів економіки України, а телевізори "Електрон" здобули титул "кращий вітчизняний товар року".

Виробництво телевізорів здійснюється двома дочірніми підприємствами концерну:

- Телевізійним заводом „Електрон” – складальне виробництво (комплектуючі Philips, Samsung, LG-Philips, Panasonic, Thomson);

- Заводом „Полімер-Електрон” – виробництво пінополістирольних вкладок та пластмасових деталей.


В цьому році Львівському телевізору "ЕЛЕКТРОН" виповнилось 50 років.

Завод "Полімер-Електрон"Спеціалізується у виготовленні різного типу виробів з пластмас. Підприємство обладнане сучасними термопластавтоматами інжекторного лиття фірми "Toshiba", із зусиллям змикання від 50 до 1300 тонн, які здатні виливати вироби з усіх видів пластмас різного рівня складності.

Завод "Пролімер-Електрон" представляє в Україні програму "Євротара", мета якої - забезпечення сільськогосподарських переробних і транспортних підприємств та пивоварень екологічною пластмасовою тарою. Барвники, що використвуються, не містять свинцю та кадмію і є абсолютно придатними для контакту з харчовими продуктами.

 


Завод телевізійної техніки "Електрон"Провідне підприємство України з високими технологіями розробки і виготовлення телевізійних систем спеціального призначення, комплексних систем телеспостереження і охорони об'єктів та територій, систем технічного захисту інформації. Серед партнерів та користувачів продукції та послуг ЗТТ "Електрон" МО України, Державне казначейство України, Державна митна служба, Державна податкова адміністрація України, а також зарубіжні підприємства - виробники спецтехніки.

На заводі налагоджене гальванічне виробництво. Виготовляються деталі з кольорових та чорних металів будь-якої складності.


ТзОВ "Завод "Електропобутприлад"Завод "Електропобутприлад" - підприємтво з виробництва двигунів малої потужності та різноманітної електропобутової техніки на їх базі. За ці роки освоєно широкий асортимент виробів, які використовуються в побуті, медицині, громадському харчуванні.

Електрокавомолки та кавоварки, електрогрилі та електром`ясорубки, соковитискачі, скиборізки та овочерізки, вібромасажери та інша побутова техніка, яка користується попитом на ринку України.


Науково-виробниче підприємство "Карат"Науково-виробниче підприємство “Карат” – єдине в Україні спеціалізоване підприємство з матеріалознавства для радіоелектроніки із повністю завершеним циклом “пошук - дослідження – розробка – серійне виробництво”.

НВП "Карат" – провідна організація України в галузі матеріалів для радіоелектроніки. Підприємство координує основні напрямки розвитку цієї галузі, веде ряд державних науково-технічних програм.

Основними напрямками науково-технічної діяльності НВП “Карат” є дослідження властивостей та впровадження у виробництво матеріалів оптоелектроніки та квантової електроніки (монокристали для активних елементів лазерів, детекторів випромінювання), акустоелектроніки, керамічних матеріалів електронної техніки (терморезистори струмового захисту, пристрої температурного захисту), а також технологічних матеріалів для монтажно-складальних робіт та друкованих плат (клеї та герметики для поверхневого монтажу, герметизації електронних виробів).


Фінансово-лізингова компанія "Електрон-Лізинг""ЕЛЕКТРОН-ЛІЗИНГ" є однією з найбільших фінансово - лізингових компаній Західної України, входить до складу Всеукраїнської асоціації "Укрлізинг", засновником регіональної Асоціації "Укрзахідлізинг", бере активну участь в Лізинговій робочій групі країн Центральної і Східної Європи.

Компанія надає послуги з лізингу нерухомості, високоефективних технологій і промислового обладання, телевізійної техніки, автотранспорту та ін.


Окреме конструкторське бюро "Текон-Еелектрон""ТЕКОН-ЕЛЕКТРОН" є розробником і виробником сучасної складної радіотехнічної апаратури спеціального призначення для авіаційної і бронетанкової техніки, цивільної авіації, систем охоронної сигналізації тощо.

Основні напрями діяльності ОКБ"ТЕКОН-ЕЛЕКТРОН": розробка оптико-електронних систем наведення, авіаційних телевізійних головок командного наведення і самонаведення, оглядово-слідкуючих антенних систем, радіолокаторів високоточної ближньої навігації, телевізійних і графічних( в т.ч. проекційних) моніторів, підсилювачів сигналів високої частоти для радіолокаційних станцій, об'єктивів та телевізійних камер для спеціальних оптико-електронних систем, телевізійних стереосистем та ін.


Дочірнє підприємство "Енергоцентраль"Підриємство "Енергоцентраль" надає послуги з ремонту електрообладнання, вентиляційних, трубопровідних систем тощо. Опираючись на виробничу базу виготовлення нестандартних вузлів і деталей, підприємство проводить будівельні і ремонтні роботи, надає послуги з перемотки електродвигунів і виконує інші інфраструктурні операції.

 


Підприємство громадського харчування і торгівлі "Електрон"Підприємство громадського харчування та торгівлі широко відоме серед львів’ян великим вбором смачних м’ясних та кондитерських виробів для домашнього столу. Неперевершений смак та бездоганна якість продукції підприємства заслужили визнання клієнтів з усього Львова.


Побутов-харчове підприємство "Електрон"Побутово-харчове підприємство "Електрон" займається виробництвом широкого спектру харчових продуктів: заморожені напівфабрикати (вареники, пельмені різних видів), фасуванням бакалії (рис, гречка, цукор).

 

© 2006, ВАТ "КОНЦЕРН - ЕЛЕКТРОН"