Концерн Електрон
Про компанію
 
Підприємства концерну
Продукція
Контакти
Публікації
 

ТзОВ "Завод "Електропобутприлад"


Львівський завод Електропобутприлад” є провідним підприємством України із виробництва електропобутових приладів та колекторних двигунів малої потужності декількох типів, які є основою продукції. По об’ємах випуску електропобутових приладів завод є лідером на теренах Західної України і стоїть серед перших у державі.

Основний асортимент продукції: електром’ясорубки, електричні кавомолки, кавоварки, фени, вібромасажери, скиборізки, соковитискачі, електрогрилі, кухонні комбайни, овочерізки.

 

Підприємство “Електропобутприлад” – це високий виробничий потенціал, висококваліфікований персонал, наявність всіх технологічних процесів, що дозволяють виготовляти електропобутові прилади за замкнутим циклом. Виробничо-технічна база заводу складається з штампувального, токарного, складального виробництв, дільниць лиття кольорових металів та пресування пластмас.

 

Найближчим часом планується освоїти виробництво електрочайників нової конструкції та поліпшеного дизайну, електроскиборізок та порохотягів.

Розвинута інфраструктура підприємства, компактність, зручне розташування в межах міста на транспортній розв’язці - вигідні передумови для розвитку підприємства та залучення вітчизняних та зарубіжних інвесторів.

Підприємство “Електропобутприлад” готове до співпраці з вітчизняними і зарубіжними партнерами щодо:

  - інвестицій та “ноу-хау” для випуску високоякісної продукції та її реалізації на ринках інших країн;

  - створення спільного підприємства з виготовлення електропобутової техніки;

  - замовлень від зарубіжних фірм на виготовлення деталей і вузлів.

Низькі ціни в роздрібній торгівлі і значно нижчі – в оптовій.Сировинна базавул. Зелена, 251,

м. Львів, 79035 Україна.

тел.:   380(32)270-41-41

факс: 380(32)270-91-83

         380(32)270-41-52

Директор - Ждиняк Зиновій Іванович


© 2006, ВАТ "КОНЦЕРН - ЕЛЕКТРОН"